Výroba krabiček na potraviny

Vyrábíte čokoládu, prémiové ořechové směsi nebo pražíte výběrovou kávu a sháníte pro své produkty slušivý obal? Takový, který dá zákazníkům hned jasně najevo, že právě narazili na něco jedinečného? Dárková krabička na míru bude ideálním řešením.

Vyrobíme pro vás, na co si jen vzpomenete

Plechová dóza na kávu, krabice na cukroví, box na čaj nebo krabička na pralinky. To je jen zlomek obalových materiálů, které dokážeme vyrobit. Připravíme pro vás plechové krabice s víkem přesně podle vašich návrhů. Mohou mít libovolný tvar, rozměry i tloušťků, plnobarevný potisk a vystouplá i vtlačená loga a nápisy. Originální krabičky pro vás dokážeme zajistit už od 1 000 kusů, takže v případě větší produkce není problém i několik různých designů. Jak je pojmete, to už je čiště ve vaší režii.

Proč jsou originální krabičky nejlepším řešením?

Důvodů, proč si vy i vaši zákazníci plechové dózy na míru zamilujete, je hned několik. Tady jsou alespoň čtyři z nich.

Zakázková výroba krabiček na potraviny

Pomáháme vám výrazně snížit náklady

100% kvalita
a precizní provedení

Jedinečný
design na míru

Férová
a přijatelná cena

1. Nabídnou přidanou hodnotu

Plechová krabička působí na první pohled luxusním dojmem a v záplavě konkurenčních produktů hned zaujme. Stane se tak první volbou v případě, že vaši zákazníci shánějí dárek pro své blízké nebo si jen tak chtějí udělat radost něčím výjimečným. Čím více si s designem krabiček „pohrajete“, tím lepších výsledků můžete dosáhnout. Fantazii se v tomto ohledu meze nekladou a je jen na vás, jestli na krabičkách převyprávíte příběh své značky, vsadíte na oblíbené retro motivy nebo vytvoříte originální designovku, která uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na estetiku.

2. Ochrání potraviny před deformací

Krabičky poskytnou vašim produktům nejen designový obal, ale také efektivní ochranu. Bez problémů tak zvládnou přepravu, manipulaci v obchodech i cestu domů k vašim zákazníkům. A po vybalení budou vypadat přesně tak, jako když jste je do krabičky vkládali. To je další věc, kterou vaši zákazníci ocení – především pak tehdy, když se vaši čokoládu nebo jiné cukrovinky rozhodnou darovat.

3. Představují zdravotně nezávadné řešení

Všechny naše krabičky jsou speciálně navržené a vyrobené tak, aby mohly přijít do kontaktu s potravinami. Splňují ty nejpřísnější normy a neobsahují žádné škodlivé látky. Díky tomu je vaši zákazníci mohou dále používat třeba i jako krabičky na svačinu nebo úložné dózy v kuchyni.

4. Jedná se o udržitelnou variantu

Dost bylo jednorázových obalů. Plechová krabička většinu z nich plně nahrazuje a jistě najde využití i po snězení původního obsahu. Kromě toho, že vaši zákazníci získají atraktivní úložný box, jim navíc zůstane na očích i vaše značka a snáze si na vás vzpomenou při dalších nákupech.

Tak co říkáte, oblečeme vaše potraviny do stylového obalu? Napište nám a společně jistě najdeme to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás

Buďme v kontaktu

Nechte si poslat nezávaznou nabídku

GOMproduction s.r.o.

t. +420 311 230 745 e. info@gomproduction.com

Fakturační adresa:

Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
Czech Republic

Doručovací adresa a kancelář:

Havlíčkova 260
280 02 Kolín
Czech Republic

Napište nám

Děkujeme. Vaši zprávu jsme v pořádku přijali.
Něco se pokazilo. Zkusíte to prosím znovu?